Zastavárna zlata Praha

Ocitli jste se v situaci, kdy potřebujete nutně peníze? Víte, že za několik týdnů Vám nějaké peníze přistanou na účtu a budete moci půjčku vrátit? Pak můžete využít naší nabídky a přinést nějaké zlaté šperky k zástavě. Získáváte tak velmi rychlou a levnou nebankovní půjčku.

Zlato k zástavě, které můžete přinést:

  • Zlaté šperky (prsteny, řetízky, náramky, přívěsky, nákotníky, brože)
  • Zlaté slitky, cihličky
  • Dentální (zubní) zlato

Zastavárna zlatých šperků

Je to jen Vaše věc, zda potřebujete určitý finanční obnos k zaplacení pohledávek nebo ke koupi důležitého domácího spotřebiče. Nezkoumáme ani výši Vašich měsíčních příjmů. Stačí nám, když přinesete svůj občanský průkaz a zlaté šperky, které chcete poskytnout k zástavě.

V naší provozovně na Praze 8 můžete kromě zástavy zlatých šperků zanechat tyto předměty také k výkupu.

Postup při zástavě zlata

Vámi přinesené šperky nejprve zvážíme a zkontrolujeme jejich ryzost. Poté stanovíme zástavní cenu a Vy se rozhodnete, zda našich služeb využijete či nikoliv. Sami si určíte, jak dlouho chcete půjčku splácet. Úroky za půjčku jsou v naší zastavárně zlata předem jasně stanoveny a nečekají Vás žádné skryté poplatky. Půjčku lze vrátit i kdykoliv dříve před koncem její splatnosti, a to bez sankcí. Taktéž lze půjčku prodloužit po včasném upozornění.

Zastavárna prodej zlata Praha

V případě, že neuvažujete o půjče můžete u nás zlato i rovnou prodat. Vykoupíme je za jedny z nejlepších cen v Praze - můžete vyzkoušet náš kalkulátor ceny zlata.